Praca biurowa

Dodane: Piątek, 10 Styczeń, 2020  16:39
  • Kategoria: Dam pracę / Biuro / Administracja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Rekrutacja

Skończyłeś studia, znasz język angielski na poziomie B2 i nie wiesz co dalej? Aplikuj! Praca w biurze już na Ciebie czeka.

Twoje zadania:
- Tworzenie i aktualizacja dokumentacji
- Zapewnienie zgodności działań z procedurami
- Aktywna współpraca z innymi działami oraz jednostkami firmy
- Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca / roku
- Weryfikacja zysków i strat
- Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firm

Oferujemy:
Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w katowicach
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
Szansę na zdobycie doświadczenia i możliwości awansu
Przyjazną atmosferę oraz wsparcie zespołu
Inne benefity

Uwaga:
Prosimy nie przysyłać CV nie uwzględniających kluczowych kryteriów (język angielski oraz wykształcenie wyższe), ponieważ na pewno nie wezmą one udziału w rekrutacji.
Prosimy nie przysyłać CV z określonym poziomem języka jako "dobry" lub "komunikatywny" - proszę wpisać poziom B2/C1/C2 lub średniozaawansowany/zaawansowany.
Studentom studiów pierwszego stopnia oraz osobom z wykształceniem średnim dziękujemy.
Wyślij wiadomość

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Tychy
Rekruter
Na Lento.pl od 15 cze 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń