Praca w Czechach produkcja foteli samochodowych WYSOKIE ZARO

Dodane: Środa, 10 Lipiec, 2019  11:04
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: manuvia

Produkcja foteli samochodowych dla marek Porsche, BMW oraz Skoda.

Miejsce pracy:
Czechy - Mladá Boleslav

Opis stanowiska pracy:
• montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją,
• obsługa pras do montażu metalowego stelażu fotelu,
• nakładanie tapicerki z zachowaniem najwyższej jakości pracy, unikając uszkodzeń materiału,
• praca przy kontroli jakości gotowych produktów,
• praca na pełen etat, 3-zmianowa, również w weekendy,
• pracownicy podlegają pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Oferujemy:
• legalna praca za granicą na pełen etat do 31.12.2019 r. z możliwością przedłużenia,
• bezpłatny transport i zakwaterowanie w Pradze,
• Podstawa 22 400 CZK – 31 722 brutto CZK ( 3 700 – 5 300 PLN )
-1212 CZK - Miesięczny bonus za obecność
-3186 CZK - Premia wydajnościowa
-464 CZK - Praca w godzinach popołudniowych
-1340 CZK - Praca w godzinach nocnych
-2011 CZK - Bonus tapicerski
-206 CZK - Dodatek za weekend
-903 CZK - Nadgodziny (PON-PT)
• pakiet szkoleń podwyższających kwalifikacje,
• 20 dni urlopu + dodatkowe płatne 5 dni!,
• wsparcie naszych specjalistów, koordynatorów i tłumaczy,
• bony żywnościowe o wartości 80 CZK za każdy dzień pracy (wydawane do wypłaty),
• masaże w pracy,
• bonus letni oraz zimowy (od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika dwa razy do roku).

Wymagania:
• wysokie umiejętności manualne !!! weryfikacja przed wyjazdem!
• dyspozycyjność od zaraz,
• umiejętność pracy w zespole,
• dokładność, skrupulatność,

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny z naszą specjalistką. Skontaktujemy się ze wszystkimi kandydatami do 24 godzin od otrzymania zgłoszenia. Praca jest dostępna od zaraz.

Manuvia to międzynarodowa agencja personalna, oferująca miejsca pracy w przemyśle motoryzacyjnym oraz elektronicznym. Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom. Nasi pracownicy zostają niezbędne przeszkoleni przed rozpoczęciem pracy, otrzymują bezpłatne zakwaterowanie o bardzo dobrym standardzie, codziennie bezpłatne przejazdy do pracy i z powrotem oraz dofinansowanie do posiłków. Dodatkowo nasi pracownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług stacjonarnych tłumaczy. Dzięki nam masz również szansę na rozwój. Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce. Nie zastanawiaj się i dołącz do ponad 12 000 zadowolonych pracowników już teraz!
SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Tychy
Michał
Na Lento.pl od 03 wrz 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń