Pracownik produkcji - praca od zaraz !!!

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 09 Czerwiec, 2018  17:41
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: HR SIGMA

Opis oferty pracy:

Agencja Pracy HR Sigma poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – PRACA OD ZARAZ !

Miejsce Pracy: Tychy
Stanowisko: Pracownik produkcji

Opis stanowiska:
- proste prace produkcyjne,
- zadania i obowiązki proponowane w oparciu o doświadczenie kandydata (wiele różnych stanowisk)

Wymagania:
- motywacja do podjęcia pracy ,
- mile widziane -m. in. doświadczenie na produkcji, obsługa maszyn, prace manualne
- dogodny dojazd do pracy (Tychy),

Oferujemy:
- umowę o pracę ,
- pełne szkolenia wdrożeniowe ,
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
- wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,
- pracę w miłej atmosferze,

Informacje dodatkowe:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy.
W tytule maila proszę wpisać : Pracownik produkcji – Tychy .

Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.

Tychy
HR SIGMA
Na Lento.pl od 12 lut 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń