Prosimy o pomoc w remoncie łazienki
Tychy Pokaż na mapie ›
Dodane: Wtorek, 24 Czerwiec, 2025 19:39
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Przyjmę za darmo
Opis oferty
Szanowni Państwo,Nazywam się Justyna i jestem samotną mamą 9-letniej dziewczynki ze spektrum autyzmu. Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie w bardzo trudnej sytuacji życiowej, w jakiej się znalazłyśmy.
W wyniku zamiany mieszkań zostałam oszukana – lokal, do którego się przeprowadziłyśmy, okazał się w dramatycznym stanie technicznym. Całe mieszkanie wymaga pilnego remontu, jednak największym i najbardziej naglącym problemem jest łazienka.
Obecnie łazienka jest w stanie całkowitej ruiny – z przeciekającymi rurami, grzybem na ścianach, niesprawną instalacją i brakiem ciepłej wody. Nie jestem w stanie zapewnić w niej nawet podstawowych warunków higieny. Dla mojej córki, która zmaga się z autyzmem i bardzo źle reaguje na chaos oraz brak rutyny, ten stan rzeczy powoduje ogromny stres i niepokój. Ja zaś czuję się bezradna – zarówno finansowo, jak i fizycznie.
Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc – w formie:
pomocy finansowej,
lub udostępnienia naszej zbiórki w mediach społecznościowych.
Założyłam zbiórkę na portalu pomagam– oto link: pomagam.pl/36bem3
Moim największym marzeniem jest zapewnić córce spokojny, czysty i bezpieczny dom – miejsce, gdzie będzie mogła się rozwijać, uczyć i po prostu żyć bez lęku. Każda forma pomocy przybliży nas do odzyskania godnych warunków życia.
Z góry z całego serca dziękuję za każdą reakcję i każde dobre słowo.
Z wyrazami szacunku,
Justyna G
Justyna
Konto prywatne
Na Lento.pl od 28 wrz 2024
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie
- Dodaj na Facebook