umowa o prace - od zaraz

Dodane: Środa, 24 Kwiecień, 2019  13:06
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:2408 zł
  • Płaca brutto max.:3200 zł
  • Pracodawca: Job4you

Opis oferty pracy:

Stanowisko: Tłoczarz w metalu
miejsce pracy: Tychy

Zakres obowiązków :
- Praca zgodnie z zaleceniami zawartymi w Kartach Technologicznych, cyklach Autokontroli i innych dokumentach określających sposób wykonywania poszczególnych czynności tak do jakości jak i ilości.
-Znajomość technologii, cyklu autokontroli i instrukcji dotyczących swojego stanowiska pracy
-Znajomość zasad postepowania z brakami i wyrobami niezgodnymi i ich stosowanie w praktyce
-Informowanie przełozonych o wszystkich faktach mogących mieć wpływ na jakość wyrobów i zadowolenie klienta
-Zapewnienie zadowolenie klienta wewnętrznego i zewnetrznego
-Prawidłowo eksploatować zauwazone awarie i odstępstwa od normalnej pracy i maszyn i urzadzeń
- Utrzymanie ładu i porządku na swoim stanowisku pracy
-Organizowanie pracy w systemie jakości zgodnym z Normami ISO na terenie Zakładu
-Niezwłoczne zawiadomnienie przełożonych o zaistniałym wypadku przy pracy albo zagrożeniu zdrowia lub życia ludzkiego
-Nadzorować prawidłowy przepływ materiałów w procesie produkcyjnym, nie dopuszczać do powstania braków z win zakładu
-Realizacja wszystkich zadań zgodnie z przepisami bhp i p.poz
-Wykonywanie innych, związanych z pracą poleceń przełożonych
- praca trzyzmianowa

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie
- chęć do pracy
- dobra organizacja pracy
- sumienność i dokładność
- mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Wynagrodzenie: 2400,00 brutto + premia 25%
Umowa o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod firmę

kontakt: +48 501804304 501 - pokaż numer telefonu -

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dopiskiem :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10, Tychy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

W tytule maila proszę o dopisek - Operator maszyn Myszków

Informujemy że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny w godzinach 09:00-16:00

Agencja Pracy Job4You (numer licencji 16753)

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Tychy
Tatiana
Na Lento.pl od 19 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń